Jdi na obsah Jdi na menu

E - BOOKY

UZRÁL ČAS a JÁ se rozhodla sepsat materiály, které Vám dají jednoduchý a stručný návod

JAK ŽÍT, PRACOVAT ČI SPORTOVAT BEZ BOLESTI ZAD A KLOUBŮ

Tyto materiály, které zde budu doplňovat vznikají na základě mého dlouholetého neustálého vzdělávání a praxe jak s individuálními klienty, na skupinových lekcích, tak i jako lektora začínajících Pilates učitelů a pohybových specialistů v české a slovenské republice. Vznikají ke kurzu POZNEJME SVÉ TĚLO, který vedu ve Sport Perfektu v Opavě. Po letech uzrál čas, a ke kurzu postupně tvořím tyto materiály.

Materiály – Skripta = E – booky, tak tomu tedy říkejme moderně, jsou určeny pro širokou veřejnost. Obsahem těchto materiálů je krátký a výstižný úvod o dané problematice, stručně se seznámíme s anatomií a dál už jen cviky s množstvím fotek a podrobným popisem. Cviky jsou zvoleny jednuché a účinné s možností je provést samostatně bez mých rukou na Vás, pouze dle podrobného popisu. Nechybí ani návod do běžných denních činností, aby v dnešní době, kdy každý z nás hledá čas, jsme mohli cvičit kdykoli během dne. A o to právě jde. Pokud tyto poznatky začneme uplatňovat v běžném životě, odstraníme si spoustu problémů v těle, které nás trápí a pak se můžeme věnovat jiným nám zábavnějším činnostem.

Pokud projevíte o některý z těchto materiálů zájem, napište mi do mailu mfallerova@seznam.cz o který máte zájem, své jméno a další fakturační údaje. Na Váš mail Vám pošlu platební údaje a po připsání Vaší platby na můj účet Vám materiály v podobě pdf. souboru zašlu mailem včetně faktury. Mějte prosím strpení, vyřizovat to budu většinou až večer. Budu ráda i za Vaše dotazy a ráda poradím.

Vím, že tento způsob není moderní a je zdlouhavý, ale časem vše zdokonalím. Možná si toho všimne šikovný programátor, a vše mi uspořádá k plné spokojenosti nás všech. Zatím v tom vidím výhodu v bližším kontaktu a možnosti Vám poradit s Vašimi problémy a doporučit další řešení. Tato cena je proto dočasná a nižší, než bude po zavedení automatického e-shopu. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Cena jednoho E – Booku je 350,-kč, za dva kusy zaplatíte 600,-kč, za tři kusy 850,-kč

1/  UVOLNĚNÍ SVALOVÉHO NAPĚTÍ & DETOXIKACE A HYDRATACE FASCIÍ & PĚNOVÝ VÁLEC V AKCI 

Teorie fascií, Technika uvolnění, Uvolnění kyčlí a třísel, Uvolnění dolních končetin, Uvolnění hrudní páteře, Uvolnění ramenního kloubu, Uvolnění bederní páteře a břišních svalů, Uvolnění horních končetin, Stabilizační cviky - tento materiál je vhodný opravdu pro všechny. Jak nesportovce, kteří trpí bolestmi, tak pro rekreační či vrcholové sportovce a dává návod jak si sám pomoci. Doporučovala bych k tomu dokoupit materiál, který je v přípravě - bude se nazývat FUNKČNÍ BŘICHO A ZDRAVÁ SILNÁ ZÁDA

2/ DECH & BRÁNICE & PÁNEVNÍ DNO - DŮLEŽITÉ CENRTUM PRO HLUBOKÝ SVALOVÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM

 Dech – 21 důvodů proč je dech důležitý, Bránice  – trocha anatomie, Podklíčkový dech, Hrudní dech, Brániční dech – Uvolnění solaru a dolních zadních žeber, Dech do beder a jejich uvolnění, Laterální dech – Aktivace šikmých břišních svalů a příčného svalu břicha, Hluboký svalový stabilizační systém, Aktivní střed těla – Funkční břicho a zdravá záda - dech je základ pro všecno a doprovází nás celý den.

3/ PÁNEVNÍ DNO & DŮLEŽITÉ CENTRUM NAŠEHO TĚLA

 PD  - Důležité impulsní centrum těla, PD – Co jej ovlivňuje, PD – Trocha a natomie - kosti, PD– Trocha anatomie – vazy a svaly, Uvolnění oblasti kolem sedacích kostí a PD, Dech do pánve – uvolnění a aktivace PD, Aktivace svalů PD - 1. a 3. vrstva, Aktivace svalů pánevního dna 2. vrstva, Aktivace svalů pánevního dna – vstávání ze židle, Integrace PD do HSSS, Aktivace PD přes jiné impulsní centra, Integrace PD do denních činností - bez funkčního pánevního dna se opravdu nikdo neobejde 

Vpřípravě témata - FUNKČNÍ BŘICHO - ZDRAVÁ A SILNÁ ZÁDA, KYČELNÍ KLOUB, RAMENO,...

Pokud si nebudte jisti, jestli daný cvik provádíte správně, můžete někoho ve svém okolí poprosit, aby Vás natočil a video mi poslat na mail, WhatsApp, Viber, massanger. Kouknu na něj a pošlu Vám mé doporučení a rady. To vše po individuální cenové domluvě.